Wybieg dla psów Jastrzębie-Zdrój ul. Turystyczna 34

Adres

Wybieg dla psów
ul. Turystyczna 34
os. Turystyczna
44-300 Jastrzębie-Zdrój
woj. śląskie

Najważniejsze informacje

 • Wstęp: bezpłatny
 • Otwarcie: czynny całą dobę
 • Ogrodzenie: tak
 • Przeszkody: przeskoki, słupki do slalomu, tunel oraz pochylnia prosta
 • Podłoże: trawa, ziemia
 • Pojemnik na psie odchody: tak
 • Oświetlenie: tak
 • Teren: zacieniony

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów znajduje się przy ulicy Turystycznej, Jastrzębie – Zdrój. Przestrzeń placu zabaw dla psów zagospodarowano urządzeniami do ćwiczeń dla czworonożnych pupili i podzielono na dwie strefy, dla małych i dużych psów. Stworzono specjalny tor agility, w którego skład wchodzą różne ciekawe sprzęty – przeskoki, słupki do slalomu, tunel oraz pochylnia prosta. Na tej ogrodzonej przestrzeni pieski mogą bez problemowo pohasać bez smyczy co jest niewątpliwie atutem tego miejsca. Chcąc skorzystać z psiego parku możemy zaparkować auto na parkingu, który jest w niewielkiej odległości. Na wybiegu dla czworonożnych przyjaciół ulokowano również oprzyrządowanie małej architektury: ławki i kosze na śmieci.

Wstęp na plac zabaw dla psów w Jastrzębiu – Zdroju jest bezpłatny, a miejsce jest publicznie dostępne i czynne całą dobę. Dlatego z placu dla czworonożnych pupili usatysfakcjonowane będą osoby, które szukały strefy, gdzie jest możliwość szkolenia i socjalizacji psa. Umieszczenie na obiekcie wybiegu dla psów kosza z dyspozytorem jednorazówek na psie odchody poszerzy świadomość miejscowej ludności o przymusie uprzątnięcia po naszym piesku. Ten psi park ma nawierzchnię z murawy z wydzielonym miejscem wysypanym piaskiem. Psi park jest doświetlony i korzystanie np. w zimowe czy jesienne dni jest możliwe. Inne ciekawe obiekty blisko parku to: plac zabaw dla dzieci, stadion piłkarski GKS Jastrzębie – Zdrój.

1 komentarz do “Wybieg dla psów Jastrzębie-Zdrój ul. Turystyczna 34”

 1. Podział na strefy dla dużych psów i szczeniąt to strzał w dziesiątkę. Chodzę tam socjalizować moją Lunę. Pozdrawiam wszystkich psiarzy.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.