Wybieg dla psów Elbląg ul. Tadeusza Kościuszki

Adres

Wybieg dla psów
ul. Tadeusza Kościuszki
Park Dolinka
82-300 Elbląg
woj. warmińsko-mazurskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: opony do przeskoków, słupki do slalomu, przeskoki, pochylnia, kładka
  • Podłoże: trawa, piasek
  • Pojemnik na psie odchody: nie
  • Oświetlenie: tak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów znajduje się przy ulicy Tadeusza Kościuszki i Spacerowej, 82-300 w Elblągu, w Parku Dolinka. Jest to idealny pomysł na zagospodarowanie przestrzeni miejskiej, w którym psy mogą wybiegać się bez smyczy. Wstęp jest bezpłatny, a park otwarty jest całą dobę. Dużym atutem tego psiego parku jest jego rozmiar – około 4000 mkw, to sporo miejsca na psie zabawy. Obiekt jest ogrodzony co uniemożliwia swobodne wydostanie się psów na zewnątrz. Na terenie placu zabaw dla psów zainstalowano małą architekturę jak ławki dla ludzi, ale co najważniejsze są tu specjalne akcesoria dla psów takie jak: opony do przeskoków, słupki do slalomu, przeskoki, pochylnia, kładka. A więc jeżeli chcesz poćwiczyć labradora w Elblągu na przeszkodach dla psów to sprawdź ten obiekt.

Z parku dla psów Doglinka można korzystać również po zmroku, ponieważ jest oświetlony. Zamontowane kosze na śmieci pomagają utrzymać to miejsce w czystości. Dla niezmotoryzowanych opiekunów psów chcących skorzystać z psiego parku istnieje możliwość dojazdu transportem publicznym linią komunikacji miejskiej Kościuszki (Toruńska) 2. Blisko znajduje się również parking, na którym można zostawić samochód. Inne ciekawe miejsca nieopodal tego psiego wybiegu to: Green Velo, wodospad na rzece Kumiela, Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.