Szczeniaki Labrador Retriever hodowla ZKwP

Hodowla „z Milkowej Polany” zarejestrowana w ZKwP oddzial Białystok planuje miot psów rasy Labrador retriever. Szczeniaki urodzą się na jesień 2021 roku. Rodzice: Suczka Labrador retriever Astra Sitkowski Bór, Samiec Labrador retriever Ice Sherman…

Labrador w Parku Plac marszałka Józefa Piłsudskiego Kętrzyn

Labrador w Parku Plac marszałka Józefa Piłsudskiego Kętrzyn

Park Plac marszałka Józefa Piłsudskiego w Kętrzynie to sympatyczne miejsce by podziwiać urzekające widoki i oddawać się sportom z labradorem, które można odwiedzić też o każdej porze. Dlatego też przemierzając z psem województwo warmińsko-mazurskie z pewnością wybierz się tutaj.

Labrador w Parku Elżbiety Bartoszyce

Labrador w Parku Elżbiety Bartoszyce

Lato to zdecydowanie najprzyjemniejsza pora roku, podczas której można odwiedzić Park Elżbiety w Bartoszycach, aby delektować się spacerami z labradorem pośród obfitej zieleni. Odwiedź to przyjazne miejsce dla psów w woj. warmińsko-mazurskim.

Labrador w Parku Miejskim Szczytno

Labrador w Parku Miejskim Szczytno

Dla każdego labradora Park Miejski w Szczytnie jest rajem, w którym może obwąchiwać drzewa, kwiaty i krzewy, jak również poharcować z innymi pieskami. Koniecznie sprawdź tą zieloną strefę przebywając z psem w woj. warmińsko-mazurskim.

Labrador w Parku im. Gen. Władysława Sikorskiego Mrągowo

Labrador w Parku im. Gen. Władysława Sikorskiego Mrągowo

Do Parku im. Gen. Władysława Sikorskiego w Mrągowie najsympatyczniej przyjść z labradorem w ciepłych okresach roku, latem jesienią, wiosną i latem, również jednak w trakcie zimy to miejsce zauroczy nas swoją zjawiskową atmosferą. Fajnie jest poświęcić chwilę czasu i odwiedzając z psem województwo warmińsko-mazurskie poćwiczyć tutaj.

Labrador w Parku Miejskim Pisz

Labrador w Parku Miejskim Pisz

Twój labrador jeśli odwiedzi z tobą Park Miejski w Piszu zostanie jego wielbicielem i samem będzie wyciągał cię z mieszkania na całodniowy spacer. Sprawdź koniecznie tą zieloną przestrzeń będąc z psem w woj. warmińsko-mazurskim.

Labrador w Parku Miejskim Olecko

Labrador w Parku Miejskim Olecko

W czasie przechadzek po Parku Miejskim w Olecku napotkamy sporo frapujących miejsc, gdzie da się pstryknąć naszemu labradorowi super zdjęcia, po to by udostępnić je na blogu lub w mediach społecznościowych. Dla psa woj. warmińsko-mazurskie oferuje wiele przyjaznych miejsc, które warto zacząć zwiedzać.

Labrador w Parku Nad Symsarną Lidzbark Warmiński

Labrador w Parku Nad Symsarną Lidzbark Warmiński

Park nad Symsarną w Lidzbarku Warmińskim to otwarte publicznie miejsce ułatwiające spacery, czytanie książki lub po prostu relaks na świeżym powietrzu z labradorem. Dla psów województwo warmińsko-mazurskie zapewnia wiele przyjaznych miejsc – to z pewnością jedno z nich.

Labrador w Parku Dolinka Elbląg

Labrador w Parku Dolinka Elbląg

Dla Labradora przesiadywanie w Parku Dolinka w Elblągu to doskonała rozrywka oraz możliwość rozwoju psychoaktywnego w zielonym otoczeniu. Podróżując razem z psem w województwie 0-mazurskim skieruj się do tego miejsca.

Labrador w Parku przy Amfiteatrze Ostróda

Labrador w Park przy Amfiteatrze Ostróda

Park przy Amfiteatrze Ostróda to bezpłatne i otwarte publicznie miejsce umożliwiające spacery, czytanie książki lub po prostu relaks pod chmurką wraz z labradorem. Dla psa labrador woj. warmińsko-mazurskie oferuje wiele atrakcyjnych miejsc takich jak to, warto zacząć je zwiedzać.

Labrador w Parku Lasek Miejski Iława

Labrador w Parku Lasek Miejski Iława

Park Lasek Miejski w Iławie to miejsce, gdzie można choć na moment przycupnąć na ławce i odprężyć się wraz z psem labrador pod drzewem dla ochłody w trakcie gorących, letnich dni. Tę zieloną przestrzeń należy wziąć pod uwagę jeśli chcemy wędrować z psem po woj. warmińsko-mazurskim.

Labrador w Parku Centralnym Olsztyn

Labrador w Parku Centralnym Olsztyn

Dla labradora przebywanie w Parku Centralnym w Olsztynie to doskonała rozrywka oraz możliwość progresu psychoaktywnego w miejskim otoczeniu. Dobrze jest znaleźć parę chwil i przemierzając z psem woj. warmińsko-mazurskie poćwiczyć tutaj.

Labrador w Parku Kopernika Ełk

Labrador w Parku Kopernika Ełk

Park Kopernika w Ełk to idealne miejsce na spacer z psem labrador, przejażdżkę na deskorolce, rowerem czy na rolkach w zależności kto co woli. Woj. warmińsko-mazurskie oferuje wiele miejsc do spacerów i warto wybrać się tu z psem.

Wybieg dla psów Olsztyn ul. Jana Boenigka 40a

Wybieg dla psów

Wybieg dla psów w Olsztynie oferuje tor agility, więc można tu poćwiczyć naszego labradora na torze przeszkód. Wybieg zlokalizowany jest na osiedlu Jaroty. Zobacz jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Elbląg ul. Tadeusza Kościuszki

Wybiegu dla psów Elbląg park dolinka warmińsko mazurskie

Wybieg dla psów w Elblągu jest miejscem, w którym można poćwiczyć labradora na przeszkodach agility. Wybieg zlokalizowany jest w Parku Dolinka. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Giżycko ul. Wodociągowa 17

Wybieg dla psów Giżycko

Wybieg dla psów w Giżycku – odwiedź to miejsce, aby socjalizować szczeniaka labradora z innymi psami. Wybieg zlokalizowany jest przy placu zabaw. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Zobacz także

Miot Labrador Retriever – przydatne informacje

Miot psów rasy Labrador Retriever w FCI i ZKwP. Zobacz ile szczeniąt w miocie ma Labrador, jak wygląda przegląd miotu, na co zwrócić uwagę czytając ogłoszenia typu zapowiedź miotu, czy planowane mioty Labrador Retriever.