Wybieg dla psów Giżycko ul. Wodociągowa 17

Adres

Wybieg dla psów
ul. Wodociągowa 17
11-500 Giżycko
woj. warmińsko-mazurskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: brak
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: nie
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: mało
  • Wodopój dla psów: tak

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów mieści się przy ulicy Wodociągowej 17, 11-500 w Giżycku. Wybieg można zakwalifikować do parków małej wielkości. Mogą w nim przebywać duże i małe czworonogi co jest ważnym aspektem dla właścicieli psów. Następną ważną informacją jest wejście do wybiegu, które jest możliwe całodobowo i bezpłatnie. Nawierzchnia psiego parku ma podłoże trawiaste. Na powierzchni wybiegu brak toru z przeszkodami, ławek jak i pojemników na psie niespodzianki. Brakuje również miejsc zacienionych, by móc odpocząć latem. Jednak nie zmienia to faktu, że jest to fajne miejsce, aby przeprowadzić socjalizację labradora w Giżycku wśród innych psiaków.

Na plus trzeba wymienić wodopój dla pieska, który znajduje się na tym placu zabaw dla psów. Całość ogrodzono płotem panelowym do wysokości 1,6 m stanowiącym skuteczne zabezpieczenie przed niechcianym opuszczeniem terenu przez psa. Komunikacją miejską w kierunku ulicy Wodociągowej można dostać się do parku co jest ważnym udogodnieniem dla niezmotoryzowanych. Koniecznym rozwiązaniem dla właścicieli czworonogów chcących dotrzeć samochodem jest plac parkingowy który znajduje się w pobliżu parku dla psów. Teren nie został oświetlony przez co trudno z niego korzystać po zmierzchu. Nieopodal wybiegu umiejscowiony jest Toi Toi.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.