Labrador w Parku Miejskim Szczytno

Zamierzasz szkolić psa Labrador w Szczytnie, na pewno weź pod uwagę Park Miejski. Jest tu wiele do zrobienia i zobaczenia, że ​​i tak można spędzać miło całe dnie na beztroskim odpoczynku pod chmurką. Dobrym pomysłem jest udać się w to miejsce pragnąć spotkać kolejnych miłośników psów, z którymi mamy możliwość wymienić doświadczenia na temat czworonogich pupilów. Lato to zdecydowanie najprzyjemniejsza pora roku, kiedy można odwiedzić ten park, aby nacieszyć się spacerami i odpoczynkiem wśród bujnej zieleni. Każdemu psu to miejsce na pewno przypadnie do gustu mając na uwadze to, że łatwo tu natrafić na wiernych czworonogich kumpli i pomyrdać do nich ogonem.

Przebywając w parku z psem nie zapominajmy o poniżej przedstawionych normach:

  1. Za każdym razem sprzątaj po piesku.
  2. Nie pozwól psu biegać i skakać po nieznajomych ludziach lub psach bez zgody.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, płoty czy słupy oświetleniowe.
  4. Sprawdź czy niezbędne szczepienia Twojego pieska są aktualne.
  5. Nie bierz za sobą szczeniaka do parku jeśli nie ma wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Jeżeli nie ma dedykowanego obiektu dla psów czworonożny towarzysz powinien być na smyczy.
  7. Psa nie można pozostawiać bez nadzoru.
  8. Psy agresywne lub aspołeczne miej zawsze na smyczy i oddzielaj od innych psów.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego pupila, zakup lokalizator dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, ponieważ ty odpowiadasz za czyny Twojego czworonożnego pupila.

Park miejski w Szczytnie

Miejski park to zagospodarowany zielony teren służący do odpoczynku, edukacji i rekreacji wewnątrz miast, publicznie dostępny dla wszystkich ludzi. Kolejną ważną misją jest zagwarantowanie przestrzeni potrzebnej do realizacji planów mieszkańców, które wymagają użytkowego terenu wśród zieleni. Park ma w ofercie liczne alejki, gwarantując tym odwiedzającym optymalne okoliczności do przyjemnego relaksu. Cudowne miejsce dla spragnionych odprężenia mieszkańców, chętnych gromadzić się pośród natury, aby rzucać psu patyk i chłonąć trochę witaminy D. Dla psów Labrador woj. warmińsko-mazurskie zapewnia wiele przyjaznych miejsc – to z pewnością jedno z nich.

Adres parku: Pasymska, Osiedle Kochanowskiego, Szczytno, powiat szczycieński, województwo warmińsko-mazurskie, 12-102, Polska

Dodaj komentarz