Wybieg dla psów Olsztyn ul. Jana Boenigka 40a

Adres

Wybieg dla psów
ul. Jana Boenigka 40a
10-686 Olsztyn
woj. warmińsko-mazurskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: tunel, równoważnia, kładka, poprzeczki, słupki do slalomu oraz przeskoki
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów mieści się przy ulicy Jana Boenigka 40a, na osiedlu Jaroty, 10-686 Olsztyn. Jest to średniej wielkości wybieg o przestrzeni zajmującej 1000 mkw. Korzystać z niego mogą korzystać duże i małe czworonogi co jest ważnym aspektem dla ich właścicieli. Następną ważną informacją jest wejście do psiego parku, które jest możliwe całodobowo i bezpłatnie. Nawierzchnia psiego wybiegu jest wyłożone trawą oraz ziemią. Na powierzchni parku dla psów umiejscowiono tor przeszkód, na który składa się tunel, równoważnia, kładka, poprzeczki, słupki do slalomu oraz przeskoki. Dlatego, jeśli chcesz poćwiczyć swojego labradora w Olsztynie to koniecznie odwiedź to miejsce.

Wygodne ławki ucieszą właścicieli czworonogów odwiedzających park dla psów w Olsztynie. Analogicznie do pojemników na odpady na placu ulokowano pojemniki na psie niespodzianki i zlikwidowano problem z ich składowaniem. Całość ogrodzona jest płotem panelowym o wysokości 1,6 m będące skutecznym zabezpieczeniem przed niechcianym opuszczeniem terenu przez psa. Dla niezmotoryzowanych właścicieli psów chcących skorzystać z parku dla psów istnieje możliwość dojazdu transportem publicznym linią komunikacji miejskiej w kierunku przystanku Janowicza (Wilczyńskiego). Dobrym rozwiązaniem dla właścicieli psów chcących dotrzeć własnym transportem jest parkingowy, który jest obok psiego parku.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.