Labrador w Parku Miejskim Olecko

Masz w planach poćwiczyć psa Labrador w Olecku, odwiedź obowiązkowo Park Miejski. Jest tu tak dużo do zrobienia i zobaczenia, że ​​można spędzać przyjemnie całe popołudnia na sielankowym wypoczynku pod gołym niebem. Ponadto park jest wprost doskonałym punktem, by rozpocząć socjalizację szczeniaka z racji, że w tym obszarze łatwo o kontakt z innymi psami wędrującymi z opiekunami. Lato to najprzyjemniejsza pora roku, kiedy można odwiedzić ten park, aby delektować się odpoczynkiem i spacerami pośród bujnej zieleni. Twój pies ochoczo będzie wracał w to miejsce wiedząc, że spędzone tu chwile są pełne wrażeń i radości.

Nie zapomnij o poniżej wyszczególnionych regułach przebywając w parku z psem:

  1. Nie zapomnij posprzątać po piesku.
  2. Nie przyzwalaj psu skakać i biegać po postronnych psach i ludziach bez zgody.
  3. Upewnij się, że niezbędne szczepienia Twojego pieska aktualny termin ważności.
  4. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, słupy oświetleniowe czy płoty.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Gdy nie ma wygospodarowanej powierzchni dla psów pupil powinien być zapięty na smyczy.
  7. Psa nie powinno się pozostawiać bez nadzoru.
  8. Psy aspołeczne lub agresywne trzymaj zawsze na smyczy i dystansuj od innych psów.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego psa, wykorzystaj nadajnik GPS dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, ponieważ ty odpowiadasz za czyny Twojego pupila.

Park miejski w Olecku

Miejski park to zaprojektowany teren zielony pełniący funkcję do rekreacji, odpoczynku i edukacji w środku miasta, publicznie otwarty dla wszystkich ludzi. Następną istotnym celem jest zagwarantowanie przestrzeni niezbędnej do urzeczywistnienia naszych planów, które wymagają zagospodarowanego obszaru wśród zieleni miejskiej. Do parków miejskich co roku przybywa wielu mieszkańców, którzy chcą użytkować zieloną strefę przeznaczoną do odpoczynku. Jeżeli jesteś fanem biegania pośród zieleni, powinieneś rozważyć ten park planując twoją następną trasę do przebiegnięcia. Fajnie jest znaleźć parę chwil i przemierzając z psem Labrador województwo warmińsko-mazurskie pospacerować w tym miejscu.

Adres parku: Plac Wolności, Osiedle nad Legą, Olecko, gmina Olecko, powiat olecki, województwo warmińsko-mazurskie, 19-401, Polska

Dodaj komentarz