Wybieg dla psów Dąbrowa Górnicza ul. 11 Listopada 13

Adres

Wybieg dla psów
ul. 11 Listopada 13
Gołonóg
41-300 Dąbrowa Górnicza
woj. śląskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: brak
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: nie
  • Zieleń: mało

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów umiejscowiony jest przy ulicy 11 Listopada, Dąbrowa Górnicza – Gołonóg. Jest to miejsce, gdzie można do woli poćwiczyć i wybiegać swojego psa nie wadząc przy tym nikomu. Mała architektura tego wybiegu dla czworonożnych pupili to: ławki. Jako, że na każdym odwiedzającym ten wybieg spoczywa obowiązek posprzątania po piesku, zamontowano tu kosze na psie kupy. Skwerek dla psów nie jest oświetlony, aby móc korzystać z niego o zmierzchu. Natomiast chcąc wybiegać lub poćwiczyć labradora w Dąbrowie Górniczej można jak najbardziej odwiedzić to miejsce.

Wstęp na wybieg dla psów jest bez opłat, a miejsce jest ogólnodostępne i czynne przez całą dobę. Plac ma grodzoną powierzchnie, dlatego też w trakcie zabawy psiak nie ucieknie poza wyznaczone miejsce. Należy zaznaczyć, że znaczna część tego psiego parku jest pokryta trawą. Niestety nie ustawiono w tym miejscu urządzeń dla psów takich jak pochylnie, hydrant z regulowaną poprzeczką, przeskok oraz słupki do slalomu. Dlatego też nie poćwiczymy z naszym pieskiem agility. Kilka ciekawych miejsc: Plac Rowerowy, Miasteczko Ruchu Drogowego, a także parking samochodowy ulokowane są w pobliżu terenu dla psów.

1 komentarz do “Wybieg dla psów Dąbrowa Górnicza ul. 11 Listopada 13”

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.