Wybieg dla psów Czeladź ul. Miasta Auby 10

Adres

Wybieg dla psów
ul. Miasta Auby 10
41-250 Czeladź
przy boisku Orlik
woj. śląskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody dla psa (agility): słupki do slalomu, przeskok, pochylnia
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: nie
  • Teren: miejski

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów znajduje się przy ulicy Miasta Auby 10 na osiedlu Auby, tuż przy orliku, 41-250 Czeladź. Przeznaczenie tego wybiegu umożliwia swobodne spacery z czworonogim pupilem (bez smyczy czy kagańca). Można tu również spotkać innych właścicieli psów i wymienić się doświadczeniem. W psim parku znajdziecie wiele urządzeń przygotowanych specjalnie dla psów. Obecnie w psim parku znajduje się tor przeszkód dla psów – agility: słupki do slalomu, przeskok, oraz pochylnia. Obiekt nie jest oświetlony, natomiast w ciągu dnia jak najbardziej możemy odwiedzić to miejsce jeśli tylko chcemy zapewnić odpowiednią dawkę ruchu psu labrador w Czeladzi.

Teren psiego wybiegu w Czeladzi jest ogólnodostępny, bezpłatny i czynny całą dobę. Znajdziesz tu wyposażenie w elementy małej architektury typu ławki. Sprzątanie po swoim psie ułatwia wyposażenie tego wybiegu takie jak pojemniki z torebkami i kosze na psie odchody. Na tym ogrodzonym terenie psiaki mogą spokojnie pobiegać bez smyczy co jest niewątpliwie atutem. W pobliżu zlokalizowany jest parking samochodowy, a także boisko orlik. Do placu zabaw dla psów możemy dojechać komunikacją miejską wysiadając na przystanku Czeladź Zespół Szkół.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.