Wybieg dla psów Bielsko-Biała ul. Parkowa 1

Adres

Wybieg dla psów
ul. Parkowa 1
43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: przeskoki, równoważnia
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: tak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów umiejscowiony jest przy ulicy Parkowej 1, 43-300 w Bielsku-Białej, w Parku Włókniarzy. Powierzchniowo możemy zaliczyć ten psi wybieg jako małej wielkości. Mogą w nim przebywać małe i duże psy co jest istotnym aspektem dla ich właścicieli. Możliwość wejścia do psiego parku jest całodobowa i bezpłatna. Powierzania wybiegu ma nawierzchnię trawiasto-ziemną. Na powierzchni wybiegu dla psów usytuowano tor z przeszkodami, na który składa się przeskoki, czy równoważnia. Więc jeśli tylko planujesz wybiegać i poćwiczyć na przeszkodach labradora w Bielsku – Białej, ten psi park sprawdzi się idealnie.

Na właścicieli psów odwiedzających psi park w Bielsku – Białej rozstawiono komfortowe ławki i kosze na śmieci co zdecydowanie ich ucieszy. Analogicznie do pojemników na odpady na placu ulokowano boksy na psie niespodzianki i zlikwidowano problem z ich składowaniem. Całość ogrodzono płotem panelowym z podmurówką o wysokości 1,6 m będące skutecznym zabezpieczeniem przed niechcianym opuszczeniem terenu przez psa. Dla niezmotoryzowanych opiekunów psów chcących skorzystać z parku dla psów istnieje możliwość dojazdu transportem publicznym w kierunku Placu Mickiewicza. Koniecznym rozwiązaniem dla osób chcących dotrzeć autem jest znalezienie miejsca parkingowego w pobliskich uliczkach.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.