Psi park Żory al. Zjednoczonej Europy

Adres

Wybieg dla psów
al. Zjednoczonej Europy
osiedle Sikorskiego
44-244 Żory
woj. śląskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: przeskoki, pochylnia skośna i łamana, słupki do slalomu, talerzyki oraz tunel
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: nie
  • Teren: umiarkowanie zacieniony

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów „Psikus” zlokalizowany jest przy alei Zjednoczonej Europy na osiedlu Sikorskiego w Żorach. Na psim parku umiejscowione są zabawki dla psów, na których można poćwiczyć z pieskiem. Znajduje się tu m.in. tor przeszkód dla psiaków: przeskoki, pochylnia skośna, równoważnia, kładka, słupki do slalomu, talerzyki, tunel oraz inne akcesoria. Wybieg jest dobrze wyposażony jeśli chodzi o sprzęty do agility, natomiast nie jest oświetlony. Dlatego też wybieg nie stwarza odpowiednich warunków opiekunom psów pracującym w czasie dnia chcącym wyprowadzić pupila wieczorami. Jednak dodać należy, że całkiem przyjemnie korzysta się z parku w gorące dni, ponieważ jest odpowiednio zacieniony.

Małą architekturę w psim parku w Żorach stanowią ławki i kosze na śmieci. Na placu zabaw dla psów są także pojemniki z woreczkami i oczywiście kosze na psie ekskrementy potrzebne na takim obiekcie. Natomiast murawa powleka znaczną połać tego miejsca. Wstęp na ten park dla psów jest nieodpłatny, a sam plac jest ogólnodostępny i otwarty całodobowo. Dodatkowo zainstalowane ogrodzenie dookoła psiego parku uniemożliwia samodzielne wyjście czworonożnych pupili za ogrodzenie. Z obiektu dla czworonożnych pupili zadowolone będą osoby, które szukały strefy, gdzie jest możliwość trenowania psiaka. Interesujący obiekt: Skwer Europejski w Żorach i parking samochodowy usytuowane są w pobliżu terenu dla psów.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.