Psi Park Żmigród ul. Zielona 12 nad rzeką Sąsiecznica

Adres

Wybieg dla psów
ul. Zielona 12
55-140 Żmigród
nad rzeką Sąsiecznica
woj. dolnośląskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: brak
  • Przeszkody: kłody, pochylnie, słupki do slalomu
  • Podłoże: piasek
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: mało

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Psi park znajduje się przy ulicy Zielonej, blisko rzeki Sąsiecznica, Żmigród. Na placu zabaw dla psów zamontowano już większość atrakcji dla psów uwielbiających psie sporty. Do wyboru piesków przygotowano przeszkody takie jak: kłody, pochylnie, słupki do slalomu itd. Niestety teren nie został ogrodzony i psiaki mogą z uciec opiekunowi, dlatego podczas zabaw bez smyczy trzeba być czujnym. Praktycznie cały placu zabaw dla psów jest pokryta piaskiem, co jest dobrym pomysłem. Wstęp na skwerek dla psów jest darmowy, a miejsce jest publicznie dostępne i czynne przez całą dobę.

Wybieg dla psów w Żmigrodzie umożliwia pieskom i ich właścicielom trening agility polegający na wspólnym forsowaniu specjalistycznego toru przeszkód dla psów. Wyposażenie tego wybiegu obejmuje pojemniki na psie odchody jakże potrzebne w tym miejscu. Nie znajdziemy tu jednak oświetlenia, które umożliwiałoby właścicielom czworonogów pracującym w czasie dnia komfortowe wyprowadzania psa wieczorami. Natomiast blisko wybiegu jest parking dla aut, co jest plusem dla zmotoryzowanych opiekunów psów.

1 komentarz do “Psi Park Żmigród ul. Zielona 12 nad rzeką Sąsiecznica”

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.