Psi park Wrocław ul. Na Niskich Łąkach 8

Adres

Wybieg dla psów
ul. Na Niskich Łąkach 8
50-422 Wrocław
Rakowiec
woj. dolnośląskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: tunel, platformy, kłody, słupki do slalomu
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: dużo

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Psi park we Wrocławiu znajduje się przy ulicy Na Niskich Łąkach na osiedlu Rakowiec. Plac zabaw dla psów ma nawierzchnię z trawy i wyposażono go w trwałe i dostosowane dla psiaków różnych ras i wielkości przeszkody. Jest tu m.in. tunel, platformy, kłody, słupki do slalomu, które pozwalają uczyć zwierzaka niezwykłych trików. Dlatego też jeśli chcesz wybiegać lub poćwiczyć labradora we Wrocławiu to koniecznie sprawdź to miejsce. Obiekt ma ogrodzenie, dzięki czemu w czasie zabawy czworonożny pupil nie pobiegnie na ulicę. Chcąc skorzystać z wybiegu dla psów możemy zaparkować nasz pojazd na parkingu, który znajdziemy w niewielkiej odległości.

Obiekt zaprojektowany z myślą o psach i ich opiekunach jest społecznie dostępny, bezpłatny i działa całą dobę. Psy, które są przyjazne mogą w tym psim parku biegać bez uwięzi. Ponadto są tu także części małej architektury jak ławki na których można odpocząć. Zachowanie czystości po naszym piesku usprawnia oprzyrządowanie placu zabaw dla czworonożnych pupili takie jak pojemniki z jednorazówkami oraz kubły na psie kupy. Niestety nie ma tu oświetlenia przez co po zmroku oczywiście możemy korzystać z tego psiego parku, ale jest to mało komfortowe. Inne ciekawe atrakcje blisko parku takie jak: Stadion Sportowy „Oławka”, Park na Niskich Łąkach.

1 komentarz do “Psi park Wrocław ul. Na Niskich Łąkach 8”

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.