Psi park Siedlce ul. Stefana Wyszyńskiego 11

Adres

Wybieg dla psów
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 11
08-110 Siedlce
woj. mazowieckie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: równoważnia, kładka, przeskoki, słupki do slalomu
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: mało

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Psi park znajduje się przy ulicy Prymasa Stefana Wyszyńskiego w Siedlcach. Na tym placu psy mają możliwość wygonić się i przebywać z innymi rasami psów, a opiekunowie porozmawiać z miłośnikami czworonogów. Dodatkowo zainstalowano tu urządzenia zabawowe, tor przeszkód do psich ćwiczeń. W obecnej chwili w wybiegu dla psów są rozłożone: równoważnia, kładka, przeskoki, słupki do slalomu. Odnajdziesz tu także składowe małej architektury na przykład: ławki dla opiekunów piesków przebywających w wybiegu. Zachowanie czystości po swoim psie umożliwia oprzyrządowanie wybiegu dla czworonożnych pupili takie jak pojemniki na psie kupy.

Wstęp na wybieg dla psów w Siedlcach jest nieodpłatny, a sam psi park jest ogólnodostępny i otwarty całą dobę. Ponadto rozmieszczone ogrodzenie wokół wybiegu dla czworonożnych przyjaciół udaremnia swobodne wyjście psów na zewnątrz obiektu. Natomiast psi park nie jest doświetlony, aby można było wykorzystywać obiekt po zmierzchu. Na teren parku wchodzi się przez pojedynczą furtkę, a sam teren jest pokryta trawą. Parking samochodowy znajdziemy blisko parku, a niewiele dalej znajduje się kilka ciekawych miejsc: plac zabaw dla dzieci, Xtreme Fitness Siedlce

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.