Psi park Katowice ul. Kochłowicka

Adres

Psi park
ul. Kochłowicka
40-817 Katowice
Osiedle Witosa
woj. śląskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: słupki do slalomu, kładka
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: nie
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Psi park w Katowicach znajduje się przy ulicy Kochłowickiej na osiedlu Witosa. Na wyznaczonym miejscu psy mogą bezproblemowo pobawić się bez smyczy co jest niewątpliwie atutem. Plac zabaw dla psów wyposażono w wytrzymałe i dostosowane dla czworonogich pupilów różnych wielkości i ras przeszkody. Obecnie w parku dla psów są rozmieszczone przeszkody (agility) takie jak słupki do slalomu, kładka. Ponadto małą architekturę dla opiekunów czworonożnych przyjaciół stanowią tu kosze na śmieci i ławki. Planując potrenować labradora w Katowicach, lub spotkać się z innymi miłośnikami psów warto odwiedzić to miejsce.

Wstęp na wybieg jest bezpłatny, a sam psi park na osiedlu Witosa w Katowicach jest społecznie dostępny i otwarty całą dobę. Plac zabaw dla psów ma nawierzchnię trawiastą, niestety nie został oświetlony dlatego też wieczorami korzystanie z niego jest mało komfortowe. Natomiast w psim skwerku są pojemniki z jednorazówkami i oczywiście kosze na psie ekskrementy konieczne na takim terenie. Podsumowując właściciele czworonożnych przyjaciół otrzymują teren, w którym legalnie ich psy mogą biegać i bawić się bez smyczy. Obiekty takie jak: Orlik, a także parking samochodowy umiejscowione są blisko parku dla psów.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.