Plac zabaw dla psów Warszawa ul. Ludwika Narbutta 50A

Adres

Wybieg dla psów
ul. Ludwika Narbutta 50A
05-077 Warszawa Mokotów
Stary Mokotów
woj. mazowieckie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: brak
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: okoliczne latarnie
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Plac zabaw dla psów znajduje się przy ulicy ul. Ludwika Narbutta na terenie skweru Antoniego Słonimskiego, Stary Mokotów, Warszawa. W tym ogrodzonym parku czworonożni przyjaciele mają możliwość wygonić się i zapoznawać z innymi zwierzakami, a właściciele wymienić doświadczeniami i spotkać się. Planujesz wybiegać swojego labradora w Warszawie, ten plac zabaw dla psów sprawdzi się idealnie. Wybieg został doświetlony okolicznymi latarniami, aby móc wykorzystywać obiekt o zmierzchu. Niestety na wybiegu nie zamontowano atrakcji dla piesków uwielbiających psie sporty. Nie ma tu toru przeszkód do agility, ale pieski mogą bez ograniczeń pohasać bez smyczy co jest niewątpliwie atutem.

Wejście na wybieg dla psów na dzielnicy Stary Mokotów w Warszawie jest darmowe, a sam obiekt jest ogólnodostępny i czynny całodobowo. Dodatkowo uprzątanie po naszym piesku ułatwia wyposażenie wybiegu dla czworonożnych pupili takie jak pojemniki z papierowymi torebkami oraz kubły na psie ekskrementy. Jest to zalesiony skwer, a nawierzchnia wybiegu dla pupili ma podłoże trawiaste. Natomiast małą architekturę dla opiekunów psiaków tworzą tu kosze na śmieci i ławki. W pobliżu wybiegu dla psów ulokowany jest parking samochodowy, oraz takie miejsca jak: dawne Kino „Stolica” (Kino „Iluzjon”), Plac Zabaw dla dzieci.

1 komentarz do “Plac zabaw dla psów Warszawa ul. Ludwika Narbutta 50A”

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.