Dog park Gdańsk ul. Związkowa 8 Orunia

Adres

Wybieg dla psów
ul. Związkowa 8
80-057 Gdańsk
Orunia
woj. pomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: brak
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: brak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Dog park zlokalizowany jest przy ulicy Związkowej w Gdańsku Oruni. Jest to doskonała przestrzeń dla osób, które chciałyby zapewnić swoim psiakom odpowiednią dawkę ruchu w doborowym towarzystwie. Przez właściwe ogrodzenie mamy pewność, że piesek nie ucieknie bez zgody opiekuna na zewnątrz wybiegu dla psów. Powierzchnia psiego parku ma murawę trawiastą. Chcąc skorzystać z parku dla psów możemy zaparkować nasz pojazd na parkingu, który jest w niewielkiej odległości.

Skwerek dla psów na Oruni działa całą dobę, a wstęp jest darmowy i publicznie dostępny dla właścicieli czworonożnych pupili. Jest to fajny obiekt dla właściciela labradora w Gdańsku, w którym można np. socjalizować czy po prostu wybiegać psa. Brakuje tu jednak toru przeszkód dla psiaków czy innych atrakcji umilającym zabawę. Jak w przypadku przeszkód nie znajdziemy na tym obiekcie oświetlenia, czy torebek i kubła na psie odchody, dlatego wybierając się na wybieg nie zapomnijmy o własnych woreczkach, tak aby posprzątać po swoim pupilu. Inne ciekawe miejsca obok dog parku – plac zabaw dla dzieci (Fabian to King), Pływalnia Orunia.

1 komentarz do “Dog park Gdańsk ul. Związkowa 8 Orunia”

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.