Wybieg dla psów Żmigród ul. Sportowa

Adres

Wybieg dla psów
ul. Sportowa 13
55-140 Żmigród
stadion Piast Zmigród
woj. dolnośląskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: przeskoki, tunel, słupki do slalomu, pochylnia, kładka, równoważnia, obręcze
  • Podłoże: piasek
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: tak
  • Zieleń: mało

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów „Psigród” znajduje się przy ulicy Sportowej w Żmigrodzie. Natrafisz tu na wyposażenie w elementy małej architektury, na przykład: ławki dla osób znajdujących się na placu zabaw dla psów, czy altanka, która znajduje się tuż obok.
Odwiedzając psi park mamy możliwość zostawić nasz pojazd na parkingu, który jest w niewielkiej odległości. Ponadto znajduje się tu kilkanaście urządzeń przygotowanych z myślą o czworonogach. Plac zabaw dla psów wyposażono przede wszystkim w przeskoki, tunel, słupki do slalomu, pochylnie, kładkę, równoważnie, oraz obręcze. Jeżeli planujesz wybiegać i potrenować labradora w Żmigrodzie, ten plac zabaw dla psów sprawdzi się świetnie.

Zagospodarowanie tego placu umożliwia swobodne spacery z psiakiem (bez smyczy i kagańca). Teren placu zabaw dla psów w Żmigrodzie jest publicznie dostępny, bezpłatny i otwarty całą dobę. Wyposażenie wybiegu dla czworonogów obejmuje kosze na psie kupy, pojemniki z jednorazówkami. Poprzez zainstalowanie dobrego ogrodzenia mamy pewność, że czworonożny pupil nie oddali się bez zgody opiekuna na zewnątrz placu zabaw dla psów. Dzięki rozmieszczonemu oświetleniu korzystanie z wybiegu jest możliwe w dzień i po zmierzchu. Plac zabaw dla psów ma powierzchnię głównie z piasku. Kolejne ciekawe miejsca blisko parku to: Skatepark, Stadion Piast Żmigród.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.