Wybieg dla psów Wrocław ul. Marcelego Bacciarellego 52

Adres

Wybieg dla psów
ul. Marcelego Bacciarellego 52
51-661 Wrocław
woj. dolnośląskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: pochylnia, równoważnia, słupki do slalomu, przeskoki
  • Podłoże: trawa, żwir, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów znajduje się przy ulicy Marcelego Bacciarellego 52, 51-661 we Wrocławiu. Jest to dużej wielkości park o przestrzeni zajmującej 1700 mkw. Ponadto mogą w nim przebywać duże i małe czworonogi co jest ważnym aspektem dla właścicieli psów. Kolejną ważną informacją jest wejście do parku dla psów, które jest możliwe całodobowo i bez opłaty. Podłoże psiego wybiegu jest wyłożone trawą, żwirem oraz ziemią. Na powierzchni placu zabaw dla psów umiejscowiono tor przeszkód, na który składa się pochylnia, równoważnia, słupki do slalomu, przeskoki.

Z pewnością wygodne ławki i kosze na śmieci zadowolą wszystkich odwiedzających park.. Umieszczając kosze na psie niespodzianki właściciel wybiegu zlikwidował kolejny istotny kłopot. Całość ogrodzono płotem panelowym z podmurówką o wysokości 1,6 m stanowiącą skuteczne zabezpieczenie przed niechcianym opuszczeniem terenu przez psa. Dlatego jeśli chcesz wybiegać swojego labradora we Wrocławiu, to jest to idealne miejsce. Dodatkowo dla niezmotoryzowanych właścicieli psów chcących skorzystać z wybiegu istnieje możliwość przyjazdu autobusem linią komunikacji miejskiej w stronę przystanku Bartoszowice. Blisko wybiegu znajduje się parking co jest dobrym rozwiązaniem dla osób chcących dojechać samochodem.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.