Wybieg dla psów Więcbork ul. Wojska Polskiego 9

Adres

Wybieg dla psów
ul. Wojska Polskiego 9
89-410 Więcbork
teren należący do stowarzyszenia DogZone
https://www.facebook.com/SZDogZone/
woj. kujawsko-pomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny (należy umówić wizytę)
  • Otwarcie: 14:00 – 18:00
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: tunel, pochylnia skośna i prosta, przeskoki pojedyncze, równoważnia oraz słupki do slalomu
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów umiejscowiony jest przy ulicy Wojska Polskiego 9, 89-410 w Więcborku. Jest to średniej wielkości park dla psów wyposażony w tor agility na który składają się następujące przeszkody: tunel, pochylnia skośna i prosta, przeskoki pojedyncze, równoważnia oraz słupki do slalomu. Ważną informacją jest wstęp do wybiegu, który jest możliwy po wcześniejszym umówieniu wizyty. Dane kontaktowe można znaleźć na facebooku stowarzyszenia DogZone – link na górze strony. Teren wybiegu, który wyłożony jest trawą polubi każdy labrador w Więcborku, który lubi zabawę w psim towarzystwie.

W tym psim parku psy mogą wybiegać się i pobawić z innymi czworonogami bez smyczy, a co ważne nie musimy martwić się ich ucieczką, ponieważ obiekt jest ogrodzony. Jest to miejsce integrujące miłośników pupili, jak również świetne miejsce do socjalizacji psów. Gospodarze organizują również zawody treningowe agility, podczas których można sprawdzić swoje umiejętności, a co najważniejsze wziąć udział w doskonałej zabawie. Na placu zabaw dla psów znajdują się również kubły na psie odchody. Obok wybiegu znajduje się parking samochodowy, a osoby, chcące skorzystać z wybiegu istnieje możliwość dojazdu transportem publicznym linią komunikacji miejskiej w kierunku Parku Suszynkowskiego.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.