Wybieg dla psów Warszawa ul. Osowska 15

Adres

Wybieg dla psów
ul. Osowska 15
04-302 Warszawa
Praga Południe
woj. mazowieckie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: brak
  • Podłoże: ziemia, piasek
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów znajduje się na dzielnicy Praga Południe, przy ulicy Osowskiej, w Parku im. płk. Jana Szypowskiego „Leśnika” w Warszawie. W tym miejscu istnieje możliwość aktywnie spędzać czas ze swoim czworonożnym przyjacielem wykonując komendy czy socjalizując psa. Z tego społecznie dostępnego wybiegu dla psów można korzystać całodobowo, a co ważne darmowo. Park ma ogrodzoną powierzchnie, dlatego też podczas zabawy pies nie ucieknie poza teren. Szukasz miejsca dla labradora w Warszawie, w którym wybiega się z innymi psami, odwiedź ten park dla psów.

Na placu zabaw dla psów na Pradze Południe rozmieszczono również składowe małej architektury takie jak ławki i kosze na śmieci. Powierzchnia placu zabaw dla czworonogich pupili ma podłoże z ziemi i piasku, a oprzyrządowanie tego wybiegu obejmuje kubły na psie kupy, pojemniki z workami. Niestety w środku nie znajdziemy urządzeń przygotowanych specjalnie dla czworonogów takich jak słupki do slalomu, tunel, czy równoważnie. Blisko zlokalizowany jest parking dla samochodów i ciekawe miejsca takie jak plac zabaw dla dzieci, boisko, pływalnia Szuwarek Warszawa.

1 komentarz do “Wybieg dla psów Warszawa ul. Osowska 15”

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.