Wybieg dla psów Tarnowskie Góry ul. Litewska 22

Adres

Wybieg dla psów
ul. Litewska 22
Osiedle Przyjaźń
42-612 Tarnowskie Góry
woj. śląskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: pochylnia prosta, kładka, równoważnia, grzybki, słupki do slalomu
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: tak
  • Teren: umiarkowanie zalesiony

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów znajduje się przy ulicy Litewskiej, na osiedlu Przyjaźń, Tarnowskie Góry. Obiekt ma grodzoną powierzchnie, dzięki czemu w czasie ćwiczeń czworonożny przyjaciel nie ucieknie poza teren. Właściciele psiaków mają do dyspozycji przestrzeń, gdzie w legalny sposób ich pupile mogą bawić się i biegać luzem. Dzięki zamontowanemu oświetleniu korzystanie z psiego skwerku jest możliwe nawet po zachodzie słońca. Powierzchnia psiego wybiegu ma murawę trawiastą. Natrafisz tu na wyposażenie w elementy małej architektury takie jak: ławki dla opiekunów czworonogów przebywających na terenie placu. Jeśli chcesz potrenować psa labrador w Tarnowskich Górach na różnych przeszkodach dla psów odwiedź ten plac.

Psi park w Tarnowskich Górach jest publicznie dostępny, nieodpłatny i działa przez całą dobę. W środku znajduje się wiele przeszkód, które stwarzają dobrą zabawę pieskom. Do wyboru czworonożnych pupili przygotowano przeszkody dla psów (agility) takie jak: pochylnia prosta, kładka, równoważnia, grzybki, słupki do slalomu. Dlatego, że na opiekunie psa odwiedzającym ten psi placyk spoczywa obowiązek uprzątnięcia po pupilu, zainstalowano tu pojemniki na psie kupy. Blisko znajduje się parking dla aut i obiekty takie jak: amfiteatr w parku przyjaźni, Dom Kultury Jubilat w Tarnowskich Górach.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.