Wybieg dla psów Tarnów ul. Westerplatte 8

Adres

Wybieg dla psów
ul. Westerplatte 8
33-100 Tarnów
woj. małopolskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: tunel, pochylnia skośna oraz równoważnia
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: dużo

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów mieści się przy ulicy Westerplatte 8, 33-100 w Tarnowie przy Parku Westerplatte. Terytorium wybiegu to 2300 m2 co stanowi, że możemy go określić jako park dużej wielkości. Korzystać z niego mogą korzystać duże i małe czworonogi co jest ważnym aspektem dla właścicieli psów. Następną ważną informacją jest wejście do wybiegu, które jest możliwe przez cała dobę i bez opłaty. Podłoże psiego wybiegu jest wyłożone trawą. Na powierzchni psiego parku usytuowano tor przeszkód, na który składa się zestaw tunel, pochylnia skośna oraz równoważnia. Więc jeśli tylko masz ochotę poćwiczyć na przeszkodach dla psów swojego labradora w Tarnowie to sprawdź to miejsce.

Na wszystkich przebywających w parku czekają komfortowe ławki i kosze na śmieci co z pewnością ich ucieszy. Analogicznie do pojemników na śmieci na placu umieszczono pojemniki na psie odchody i zlikwidowano problem z ich składowaniem. Całość ogrodzona jest płotem panelowym na wysokość 1,6 m będące skutecznym zabezpieczeniem przed ucieczką psa. Dla niezmotoryzowanych właścicieli psów chcących skorzystać z psiego parku istnieje możliwość przyjazdu transportem publicznym linią komunikacji miejskiej w kierunku Jana Pawła II 07 – Rondo Reagana. Przed parkiem znajduje się wygodny parking samochodowy co jest idealnym rozwiązaniem dla właścicieli psów chcących dojechać własnym transportem.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.