Wybieg dla psów Szczecinek ul. Tadeusza Kościuszki 83

Adres

Wybieg dla psów
ul. Tadeusza Kościuszki 83
Jezioro Trzesiecko
78-400 Szczecinek
woj. zachodniopomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: brak
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: tak
  • Zieleń: duże zacienienie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów znajduje się nad Jeziorem Trzesiecko w Szczecinku. Dużym atutem tego wybiegu jest fakt, że został podzielony na cztery strefy: dla psów małych, dużych, średnich a także dla tych bardziej temperamentnych. Nawierzchnia sporej wielkości placu zabaw dla czworonogów jest trawiasta. Psi park wyposażono także w następujące elementy małej architektury: ławki dla opiekunów zwierzaków. Duże zacienienie obszaru wybiegu daje możliwość schronienia się w lecie przed słońcem. Niestety nie ma strefy agility i nie pobawimy się z psem na przeszkodach typu słupki do slalomu, kładki czy tunele. Kolejną istotną informacją są godziny otwarcia. Z placu zabaw dla psów można korzystać przez całą dobę a co ważne bezpłatnie. Dlatego też jeśli planujesz poćwiczyć psa labrador w Szczecinku wybierz się tu o dowolnej porze.

Oświetlenie wybiegu dla psów w Szczecinku umożliwia opiekunom czworonogów wyprowadzić psa nawet po zmroku, co jest z pewnością atutem tego miejsca. Z obiektu dla psów zadowolone będą osoby, które szukały strefy, w której można socjalizować psa, a także porozmawiać z innymi opiekunami. Dodatkowo na terenie psiego parku psy mogą bez ograniczeń pobiegać i pobawić się z innymi psami bez smyczy, a ponieważ park jest ogrodzony pieski nie uciekną właścicielom. Innym ważnym elementem psiego placu zabaw są kosze z dyspozytorem woreczków na psie kupy, które ułatwiają sprzątanie po swoim psie. Na przeciwko wybiegu dla psów znajduje się parking, na którym możemy zostawić samochód. Blisko psiego parku zlokalizowana jest siłownia na świeżym powietrzu, Jeziorem Trzesiecko w Szczecinku.

1 komentarz do “Wybieg dla psów Szczecinek ul. Tadeusza Kościuszki 83”

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.