Wybieg dla psów Świecie ul. Kazimierza Wielkiego

Adres

Wybieg dla psów
ul. Kazimierza Wielkiego
86-100 Świecie
Duży Blankusz
woj. kujawsko-pomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: obręcze, tunel, słupki do slalomu, przeskoki
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: mało

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów znajduje się na Mariankach, nieopodal Dużego Blankusza przy ulicy Kazimierza Wielkiego w Świeciu. Najważniejszą informację jest to, że na tym obszarze pieski mogą spokojnie pobiegać bez smyczy co z pewnością jest plusem. Ponadto zainstalowano akcesoria zabawowe, tor z przeszkodami do psich ćwiczeń. Psy mają do dyspozycji tor agility: obręcze, tunel, słupki do slalomu, a także przeskoki. Na plac zabaw dla psów wchodzi się przez śluzę, a sam wybieg ma powierzchnię z murawy. Obiekt jest czynny całą dobę, a wstęp jest darmowy i społecznie dostępny dla opiekunów czworonożnych pupili.

W wybiegu dla psów w Świeciu można energicznie spożytkować czas ze swoim czworonożnym przyjacielem czy socjalizując psa.
Należy zaznaczyć, że brakuje tu doświetlenia, aby można było wykorzystywać obiekt również wieczorami. Natomiast na parku dla piesków rozmieszczono urządzenia małej architektury takie jak ławki, kosze na śmieci. Ponadto rozstawienie na obszarze wybiegu dla psów kosza z dyspozytorem woreczków na psie odchody zwiększy świadomość mieszkańców o konieczności sprzątania po swoim psie. W pobliżu parku dla psów usytuowany jest parking dla pojazdów, oraz takie miejsca jak park i Jezioro Duży Blankusz w Świeciu.

1 komentarz do “Wybieg dla psów Świecie ul. Kazimierza Wielkiego”

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.