Wybieg dla psów Świdnica ul. Leśna Park Sikorskiego

Adres

Wybieg dla psów
ul. Leśna
58-105 Świdnica
Park Sikorskiego
woj. dolnośląskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: tunel, słupki do slalomu, pochylnia, kłody, przeskoki, kładka, obręcze
  • Podłoże: trawa, piasek
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: tak
  • Zieleń: dużo

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów znajduje się przy ulicy Leśnej, w Parku Sikorskiego, Świdnica. Psi park wyposażono w trwałe i dostosowane dla psów różnych ras i wielkości przeszkody. Czworonożni przyjaciele mają do dyspozycji: tunel, słupki do slalomu, pochylnia, kłody, przeskoki, kładka czy obręcze. Dodatkowo wyposażono go również w akcesoria małej architektury: ławki, kosze na śmieci. Ponadto oświetlenie psiego parku umożliwia opiekunom czworonogów pracującym w czasie dnia wyprowadzania pupila wieczorami. Duża część psiego parku jest pokryta trawą, a miejscami piaskiem.

Wstęp na wybieg dla psów w Świdnicy jest bezpłatny, a sam teren jest ogólnodostępny i czynny całą dobę. Obiekt jest zalesiony, dlatego przyjemnie z niego korzystać w upalnie dni. Oprzyrządowanie tego psiego placu zabaw obejmuje kosze na psie kupy, pojemniki z papierowymi torebkami. Usytuowane ogrodzenie wokół terenu ma uniemożliwiać nieograniczone wybiegnięcie czworonożnych pupili na zewnątrz obiektu. Można tu aktywnie spędzać czas ze swoim czworonożnym pupilem ćwicząc komendy czy stymulację socjalizacyjną psa. Parking dla samochodów zlokalizowany jest nieopodal parku, a ciut dalej znajduje się kilka ciekawych obiektów i miejsc: Fokker Dr. I – replika samolotu Czerwonego Barona, Fontanna w parku Generała Władysława Sikorskiego w Świdnicy.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.