Wybieg dla psów Swarzędz ul. Morelowa

Adres

Wybieg dla psów
ul. Morelowa
62-020 Swarzędz
woj. wielkopolskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: pochylnia skośna, kładka, poprzeczki, słupki do slalomu talerzyki, tunel, kłody
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: tak
  • Zieleń: mało zacienione

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów znajduje się nieopodal ulicy Poznańskiej i Morelowej, Swarzędz. Dobrze wyposażony wybieg do którego wchodzi się przez tak zwaną śluzę. Małą architekturę dla osób stanowią tu ławki, kosze na śmieci, oraz drewniana altanka w której można schronić się przed deszczem lub słońcem. Plac zabaw dla psów ma nawierzchnię głównie z trawy, ale znajduje się tu również niewielka część wysypana piaskiem. Dodatkowo psi park został doświetlony i korzystanie np. zimową czy jesienną porą jest możliwe. Parking dla aut znajdziemy nieopodal parku. Z tego miejskiego psiego placu zabaw można korzystać całodobowo, a co istotne bez opłat.

Psi park w Swarzędzu to przestrzeń, w którym mamy możliwość odpiąć ze smyczy swojego psa, aby mógł wybiegać się i pobawił z innymi pieskami. Znajduje się w tym miejscu kilkanaście urządzeń przygotowanych specjalnie dla czworonogów. Zainstalowano tu m.in. tor przeszkód dla psiaków – agility: pochylnia skośna, kładka, poprzeczki, słupki do slalomu talerzyki, tunel, kłody. Następnym niezbędnym wyposażeniem na wybiegu dla psów są pojemniki na ekskrementy pomagające zachować teren w ładzie. Dodatkowo solidne ogrodzenie terenu wybiegu dla czworonożnych przyjaciół ma zabezpieczać przed samowolnym wydostaniem się psów tu przebywających poza plac. Trochę dalej znajduje się Jezioro Swarzędzkie.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.