Wybieg dla psów Śrem ul. Jeziorna

Adres

Wybieg dla psów
ul. Jeziorna
Jezioro Grzymisławskie
63-100 Śrem
woj. wielkopolskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: brak
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów znajduje się przy ulicy Jeziorna, nad Jeziorem Grzymisławskim w Śremie. Sprawdź to miejsce ze swoim psem labrador. Obiekt wyznaczony dla czworonożnych pupili jest ogrodzony, dlatego przebywające w nim psy mogą być bez smyczy i nie znikną z oczu opiekunowi. W psim parku są także pojemniki z jednorazówkami i oczywiście pojemniki na psie odchody potrzebne na takim obiekcie. Psi park działa całą dobę, a wstęp jest nieodpłatny i ogólnodostępny dla opiekunów psów. Nie znajdziemy w tym miejscu urządzeń zaprojektowanych z myślą dla czworonogów takich jak tor agility.

Psi park w Śremie położony jest w urokliwym miejscu, tuż nad zbiornikiem wodnym. Opiekunowie czworonożnych pupili otrzymują obszar, w którym legalnie ich pieski mogą bawić się i skakać bez smyczy. Znajdziesz tu oprzyrządowanie, elementy małej architektury takie jak ławki dla opiekunów psiaków przebywających w psiej strefie. Ponadto murawa wyściela znaczącą połać parku dla psów. Niestety brakuje tu oświetlenia, dlatego korzystanie z placu zabaw dla czworonogów po zmroku jest utrudnione. Blisko umiejscowiony jest parking samochodowy, a także Kąpielisko Miejskie Śrem.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.