Wybieg dla psów Siemianowice Śląskie ul. Władysława Jagiełły 15

Adres

Wybieg dla psów
ul. Władysława Jagiełły 15
Bytków
41-106 Siemianowice Śląskie
woj. śląskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: przeskoki oraz kładka
  • Podłoże: trawa, piasek
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: nie
  • Teren: umiarkowanie zielony

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów zlokalizowany jest przy ulicy Władysława Jagiełły, Siemianowice Śląskie – Bytków. Jest to niewielkich rozmiarów wybieg. Rozmieszczone ogrodzenie wokół terenu ma uniemożliwiać samodzielne wydostanie się psiaków poza obiekt. Przygotowano tu urządzenia do rekreacji różnych ras psów. Zaprojektowano mini tor agility, na który składają się przeszkody – kładka i przeskoki. Z tego społecznie dostępnego psiego parku można korzystać przez całą dobę, a co ważne bezpłatnie.

Wybieg dla psów w Siemianowicach Śląskich ma powierzchnię z trawy, a także wydzielone miejsce z piasku. Spotkasz tu akcesoria, elementy małej architektury na przykład: ławki dla osób przebywających na placu zabaw dla psów. Następnym koniecznym wyposażeniem na wybiegu dla czworonogów są kubły na odchody pomagające zachować obiekt w higienie.
Teren nie jest oświetlony i trudno z niego korzystać o zmierzchu. Podsumowując z placu dla czworonożnych pupili zadowoleni będą opiekunowie psiaków, którzy szukali przestrzeni, gdzie mogą spuścić psa ze smyczy. Chcąc skorzystać z wybiegu dla psów mamy możliwość pozostawić auto na parkingu, który jest w pobliżu.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.