Wybieg dla psów Siedlce ul. Mazowiecka 80

Adres

Wybieg dla psów
ul. Mazowiecka 80
Zalew Nad Muchawką
08-100 Siedlce
woj. mazowieckie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: pochylnia skośna, równoważnia, przeskoki
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: mało

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów zlokalizowany jest przy Zalewie Nad Muchawką, przy ulicy Mazowiecka, 08-100 Siedlce. Położony w urokliwym miejscu, tuż nad wodą park zabaw dla psów umożliwia psom i ich właścicielom między innymi trening agility, polegający na pokonywaniu toru przeszkód dla psów. Do dyspozycji czworonogich pupilów przygotowano następujące przeszkody: równoważnia, przeskoki oraz pochylnia skośna. Obiekt wyposażony w urządzenia małej architektury takie jak: ławki, kosze na śmieci. Brak oświetlenie wybiegu utrudnia wyprowadzanie psa wieczorami, jednak nadal jest to fajne miejsce dla labradora w Siedlcach.

Wyposażenie Siedleckiego wybiegu obejmuje konieczne w takim miejscu kosze na psie odchody, pojemniki z torebkami dzięki którym posprzątamy po swoim piesku. Ogólnodostępny dla mieszkańców wybieg dla psów jest bezpłatny i czynny całą dobę. Trwałe ogrodzenie terenu psiego parku uniemożliwia ucieczkę psów w nim przebywających poza wybieg. Opiekunowie zwierząt otrzymali miejsce, gdzie zgodnie z prawem ich pieski mogą poddać się swobodnej gonitwie bez smyczy nie zagrażając przy tym innym osobom. Blisko wybiegu znajduje się parking, oraz takie miejsca jak: plac zabaw dla dzieci, Gimnastyka – Kalistenika, Orlik.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.