Wybieg dla psów Rumia ul. Częstochowska 38

Adres

Wybieg dla psów
ul. Częstochowska 38
przy skateparku
84-230 Rumia
woj. pomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: przeskoki, słupki do slalomu, tunel, talerzyki, równoważnia oraz pochylnia skośna
  • Podłoże: trawa, żwir
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: mało

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów znajduje się przy ulicy Częstochowskiej w Rumi. Ogólnodostępny dla właścicieli psów wybieg, z którego można korzystać bez opłat, a czynny jest przez całą dobę. Co ważne ustawiono w tym miejscu liczne sprzęty do rekreacji dla piesków. Psiaki mają do dyspozycji tor przeszkód dla psów (agility): słupki do slalomu, przeskoki z regulowaną wysokością, tunel, talerzyki, równoważnia oraz pochylnia skośna. Dobre ogrodzenie przestrzeni psiego parku ma zabezpieczać przed samowolnym wydostaniem się piesków tu przebywających poza plac. Dodatkowo wyposażony jest w elementy małej architektury: ławki, kosze na śmieci.

Odwiedzając psi wybieg w Rumi możemy pozostawić samochód na parkingu, który jest nieopodal. Należy wspomnieć także, że osprzęt tego wybiegu obejmuje kosze na psie kupy, pojemniki z workami. Powierzchnia placu zabaw dla psów ma podłoże trawiaste, oraz żwirowe. Niestety brak oświetlenia parku dla psów nie stwarza komfortowych warunków osobom pracującym za dnia wyprowadzania psa wieczorem. Tak samo brak drzew powoduje, że w gorące dni nie ma się gdzie schować. Podsumowując opiekunowie psiaków mają na użytek teren, w którym w legalny sposób ich psy mogą skakać i bawić się luzem. Inne interesujące miejsca blisko parku to: skatepark, plac zabaw dla dzieci.

1 komentarz do “Wybieg dla psów Rumia ul. Częstochowska 38”

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.