Wybieg dla psów Polkowice ul. Ociosowa 1

Adres

Wybieg dla psów
ul. Ociosowa 1
59-100 Polkowice
woj. dolnośląskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: 6:00-22:00
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: tunel, słupki do slalomu, pochylnia, kładka, równoważnia, przeskoki, obręcze
  • Podłoże: trawa, piasek
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: okoliczne latarnie
  • Zieleń: umiarkowane zacienienie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów znajduje się przy ulicy Ociosowej, tuż przy Centrum Piknikowym Polkowice. Wstęp na miejski plac zabaw dla psów jest darmowy, a miejsce jest ogólnodostępne i czynne w godzinach 6:00-22:00. Kolejną ważną informacją jest wyposażenie – na psim placyku są kosze na psie kupy pomagające zachować teren w higienie. Oprócz tego na terenie parku dla psów znajduje się już większość atrakcji dla psów uwielbiających aktywną zabawę. Psy mają do ćwiczeń: pochylnię łamaną i skośną oraz kłody drewniane. Dlatego jest to strefa, gdzie mamy sposobność intensywnie wybiegać i potrenować swojego czworonożnego pupila nie przeszkadzając innym.

Na placu zabaw dla piesków w Polkowicach zainstalowano również akcesoria małej architektury: znajdziemy tu ławki, a także altankę, w której można schronić się przed deszczem. Ponadto powierzchnia wybiegu dla czworonogich pupili ma podłoże trawiaste i piaszczyste. Wybieg dla psów doświetlają okoliczne latarnie co poprawia komfort podczas korzystania z niego wieczorową porą. Trwałe ogrodzenie przestrzeni psiego wybiegu zapobiega przed samowolnym wydostaniem się czworonożnych przyjaciół w nim będących poza właściwe miejsce. W niedalekiej odległości od terenu dla psów usytuowany jest parking dla aut, i takie miejsca jak: pumptrack, basen „Grzybek”, lodowisko kryte, a także Centrum Piknikowe Polkowice.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.