Wybieg dla psów Opalenica ul. Gimnazjalna

Adres

Wybieg dla psów
ul. Gimnazjalna
przy targowisku miejskim
64-330 Opalenica
woj. wielkopolskie

Najważniejsze informacje

 • Wstęp: bezpłatny
 • Otwarcie: czynny całą dobę
 • Ogrodzenie: tak
 • Przeszkody: przeskoki, kładka, tunel
 • Podłoże: trawa, piasek, ziemia
 • Pojemnik na psie odchody: tak
 • Oświetlenie: tak
 • Zieleń: mało

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów znajduje się przy ulicy Gimnazjalnej, 64-330 w Opalenicy, za „górką grodziską” w okolicy „płaskowyżu” opalenickiego. Jest to miejsce, w którym można puścić psa bez smyczy. Ten wybieg dla kejtra można zakwalifikować do parków średniej wielkości. Ważnym aspektem jest to, że wybieg został podzielony na dwie strefy. Wstęp jest bezpłatny, a korzystać z tego miejsca można całodobowo, co ułatwia również oświetlenie. Podłoże psiego parku jest trawiasto-piaszczyste, więc jeśli myślisz o tym, aby wybiegać labradora w Opalenicy, ten plac zabaw dla psów sprawdzi się doskonale.

Na wybiegu znalazły się akcesoria do zabawy z psem takie jak: pochylnie proste, tunel oraz przeskoki pojedyncze. Ustawiono też ławki i kosze na śmieci, które ułatwiają zachowanie czystości tego obiektu. By pies mógł swobodnie biegać a jednocześnie nie oddalić się z miejsca park dla psów został ogrodzony wysokim ogrodzeniem. Komunikacją miejską w kierunku targowiska miejskiego można dostać się do wybiegu dla psów co jest istotnym udogodnieniem dla nie posiadających auta. Blisko znajduje się również parking samochodowy. W okolicy znajduje się OSP, orlik, plac zabaw dla dzieci, oraz targowisko miejskie.

1 komentarz do “Wybieg dla psów Opalenica ul. Gimnazjalna”

 1. Fajny ten wybieg dla kejtra ;) Tylko to błotko przed wejściem na wybieg, może w lecie jest lepiej, ale jesienią czy wiosną to bez kaloszy lepiej nie korzystać.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.