Wybieg dla psów Luboń ul. Unijna

Adres

Wybieg dla psów
ul. Unijna
Wzgórze im. Jana Pawła II
62-030 Luboń
woj. wielkopolskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: przeskoki, kładka oraz tunel
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: tak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów zlokalizowany jest przy ulicy Unijnej, nieopodal Wzgórza im. Jana Pawła II. Znajdziecie w tym miejscu kilka urządzeń zaprojektowanych specjalnie dla czworonogów. Do wyboru psów przygotowano przeszkody takie jak: przeskoki, kładka oraz tunel na których można poćwiczyć z psem agility. Na pewno z obiektu dla czworonożnych pupili zadowolone będą osoby, które szukały strefy, gdzie jest możliwość socjalizacji psa. Znajduje się tu również wyposażenie małej architektury: ławki dla opiekunów zwierzaków znajdujących się na placu zabaw dla psów. Nawierzchnia tego miejsca ma murawę trawiastą. Z tego miejskiego placu zabaw dla psów można korzystać przez całą dobę, a co istotne bez opłat.

Zainstalowanie na terenie psiego placu zabaw w Luboniu kosza z dyspozytorem woreczków na psie kupy poszerzy świadomość miejscowej ludności o konieczności sprzątania po naszym psiaku. Dodatkowym atutem jest oświetlenie wybiegu dla psów. Umożliwia ono opiekunom czworonogów pracującym za dnia wyprowadzania psa wieczorem. Na tym terenie psy mogą bez ograniczeń i zupełnie legalnie pobiegać bez smyczy co z pewnością jest ogromnym plusem.Nie zapomniano również o osobach, które chcą przyjechać tu autem. Bowiem parking na którym możemy zostawić samochód znajdziemy w niewielkiej odległości. Inne ciekawe atrakcje blisko parku to: ROD Bratek, plac zabaw dla dzieci na Wzgórzu Papieskim w Luboniu.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.