Wybieg dla psów Lubin ul. Ignacego Paderewskiego

Adres

Wybieg dla psów
ul. Ignacego Paderewskiego
59-300 Lubin
Park Słowiański
woj. dolnośląskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: tunel, słupki do slalomu, pochylnia, równoważnia, kładka, przeskoki, obręcze
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: dużo

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów znajduje się przy ulicy Ignacego Paderewskiego, w Parku Słowiańskim, Lubin. Społecznie dostępny dla mieszkańców obiekt jest nieodpłatny i czynny przez całą dobę. Nawierzchnia tego parku dla czworonogów ma podłoże trawiaste. Jest to strefa gdzie można intensywnie wybiegać i wybawić naszego czworonożnego pupila nie wadząc innym. Znajduje się w tym miejscu sporo urządzeń zaprojektowanych specjalnie dla czworonogów. Przygotowano tor przeszkód dla psiaków na który składa się: tunel, słupki do slalomu, pochylnia, równoważnia, kładka, przeskoki, obręcze oraz inne akcesoria. Usytuowane ogrodzenie dookoła placu ma uniemożliwiać wybiegnięcie czworonożnych przyjaciół na zewnątrz obiektu.

Blisko wybiegu dla psów w Lubinie ulokowany jest parking samochodowy, na którym można zostawić auto. Ponadto małą architekturę dla właścicieli zwierzaków stanowią tu ławki i kosze na śmieci. Na tym obiekcie pieski mogą bez ograniczeń pohasać bez smyczy co z pewnością jest atutem. Brakuje tu jednak zainstalowanego oświetlenia przez co korzystanie z placu zabaw dla psów jest możliwe raczej gdy jest widno. W psim skwerku są także pojemniki z papierowymi torebkami i oczywiście kosze na psie kupy niezbędne na takim terenie. Blisko psiego parku znajduje się także: fontanna, Parku Słowiański w Lubinie.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.