Wybieg dla psów Kościan Skwer Krimpen

Adres

Wybieg dla psów
Skwer Krimpen
64-000 Kościan
woj. wielkopolskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: prowizoryczne
  • Przeszkody: brak
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: brak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: dużo

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów znajduje się na wysokości Skweru Krimpen przy drodze krajowej nr 5 w Kościanie. Psi wybieg jest otwarty całodobowo, a wstęp jest bez opłat i ogólnodostępny dla odwiedzających. Brakuje tu jeszcze profesjonalnego ogrodzenia, dzięki któremu podczas gonitw psiak nie wydostanie się poza wybieg. Nie znajdziemy tu również małej architektury oraz przeszkód dla psów takich jak pochylnie, przeskoki, słupki do slalomu czy równoważnie. Plac zabaw dla psów w Kościanie ma nawierzchnię trawiastą. Jednak nie zamontowano tu także niezbędnego wyposażenia, jakim z pewnością są kosze na ekskrementy pomagające zachować miejsce w czystości. Jednak pomimo braku toru agility jeśli planujesz wybiegać labradora w Kościanie, ten wybieg dla psów może okazać się fajnym miejsce.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.