Wybieg dla psów Kołobrzeg ul. Żółkiewskiego 5

Adres

Wybieg dla psów
ul. Żółkiewskiego 5
78-105 Kołobrzeg
woj. zachodniopomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: kładka, obręcz, tunel, słupki do slalomu
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: tak
  • Zieleń: mało

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów znajduje się na ulicy Żółkiewskiego 5, 78-105 w Kołobrzegu przy parku im. Aleksandra Fredry. Jest to małej wielkości park o przestrzeni zajmującej 600 mkw. Korzystać z niego mogą korzystać duże i małe psy co jest ważnym aspektem dla ich właścicieli. Możliwość wejścia do parku dla psów jest całodobowa i bezpłatna. Podłoże wybiegu jest w zdecydowanej większości trawiaste. Na powierzchni psiego parku umiejscowiono tor przeszkód, na który składają się: tunel, słupki do slalomu, kładka oraz obręcz. Dlatego jeżeli szukasz miejsca dla labradora w Kołobrzegu, w którym potrenujesz na przeszkodach psa to odwiedź ten park dla psów.

Na właścicieli czworonogów odwiedzających park czekają wygodne ławki i kosze na śmieci co z pewnością ich ucieszy. Analogicznie do pojemników na śmieci na wybiegu ulokowano kosze na psie kupy i zlikwidowano kłopot z ich składowaniem. Ewentualną ucieczkę psa z wybiegu niewątpliwie ogranicza wysokie na 1.5 m ogrodzenie z siatki wokół psiego parku. Komunikacją miejską w kierunku Parku im. Aleksandra Fredry można dostać się do parku co jest ważnym ułatwieniem dla osób nie posiadających auta. Koniecznym natomiast rozwiązaniem dla osób chcących dojechać własnym transportem jest wygodny plac parkingowy, który jest blisko parku dla psów. Wybieg posiada oświetlenie dzięki czemu można z niego korzystać również po zmroku. Nieopodal tego wybiegu znajduje się plac zabaw dla dzieci, skatepark, czy boisko do koszykówki.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.