Wybieg dla psów Katowice ul. Ścigały 9 Park Bogucki

Adres

Wybieg dla psów
ul. Ścigały 9
40-208 Katowice
dzielnica Bogucice
woj. śląskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: słupki do slalomu, obręcze, płotki do przeskoków, równoważnia
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: nie
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów mieści się przy ulicy Ścigały 9, na dzielnicy Bogucice, 40-208 Katowice. Jest to malej wielkości plac zabaw dla psów o przestrzeni zajmującej 1000 mkw. Natomiast jeśli chcesz np. socjalizować swojego labradora w Katowicach to jest to dobre miejsce. Ważnym aspektem jest to, że mogą w nim przebywać tak samo posiadacze dużych i małych psów. Następną ważną informacją jest wejście do parku dla psów, które jest możliwe całodobowo i bez opłaty. Nawierzchnia psiego parku ma podłoże trawiaste.

Na powierzchni wybiegu dla psów w Katowicach rozlokowano tor z przeszkodami, na który składają się słupki do slalomu, obręcze, płotki do przeskoków, równoważnia. Z pewnością wygodne ławki, zainstalowane kosze na śmieci zadowolą właścicieli czworonogów odwiedzających park. Analogicznie do pojemników na śmieci w parku dla psów ulokowano pojemniki na psie odchody i tym sposobem zlikwidowano problem z ich składowaniem. Samowolną ucieczkę psa z wybiegu niewątpliwie zabezpiecza wysokie ogrodzenie wokół placu. Dla niezmotoryzowanych właścicieli psów chcących skorzystać z parku dla psów istnieje możliwość dojazdu transportem publicznym kierując się na przystanek Katowice Strefa Kultury. Nieopodal wybiegu (obok NOSPR) znajduje się wygodny parking samochodowy co jest idealnym rozwiązaniem dla osób chcących dojechać własnym transportem.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.