Wybieg dla psów Józefosław ul. Ogrodowa 2

Adres

Wybieg dla psów
ul. Ogrodowa 2
05-500 Józefosław
woj. mazowieckie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: obręcze, kładka z tunelem, pochylnia
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: okoliczne latarnie
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów znajduje się przy ulicy Ogrodowej 2 w parku Park Józefosław. Wybieg ma grodzoną powierzchnie, dlatego też podczas ćwiczeń pies nie pobiegnie poza teren. Wewnątrz znajdziemy wystarczającą ilość przeszkód, które umilają zabawę pieskom. Obiekt wyposażony jest m.in. w kładkę z tunelem, pochylnie i obręcze, które umożliwiają uczyć czworonoga kolejnych sztuczek. Więc jeśli chcesz potrenować labradora w Józefosławiu na przeszkodach agility to z pewnością warto się tu wybrać. Ponadto są tu również składowe małej architektury takie jak ławki. Miejsce doskonałe dla osiedlowych opiekunów piesków, dla których wybieg jest okazją odpięcia pieska ze smyczy.

Publicznie dostępny dla mieszkańców psi wybieg jest nieodpłatny i otwarty całodobowo. Dlatego, że na opiekunie pieska odwiedzającym ten wybieg dla psów spoczywa obowiązek posprzątania po pupilu, rozstawiono tu kosze na psie kupy. Psi wybieg doświetlają okoliczne latarnie i korzystanie np. zimową czy jesienną porą jest ułatwione. Znaczna część tej strefy przygotowanej specjalnie dla psa pokryta jest ziemią. Parking samochodowy zlokalizowany jest w niewielkiej odległości od parku, a niewiele dalej znajduje się kilka ciekawych miejsc: obserwatorium astronomiczne, street workout park, czy podwórko Nivea.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.