Wybieg dla psów Jelenia Góra ul. Kiepury 67

Adres

Wybieg dla psów
ul. Kiepury 67
Zabobrze
58-506 Jelenia Góra
woj. dolnośląskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: przeskoki, tunel, kładka
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: tak
  • Zieleń: dużo

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów zlokalizowany jest przy ulicy Kiepury, Zabobrze – Jelenia Góra. Wstęp na teren wybiegu jest nieodpłatny, a miejsce jest ogólnodostępne i czynne całodobowo. Małą architekturę dla osób odwiedzających to miejsce tworzą ławki i kosze na śmieci. Dzięki zamontowanemu oświetleniu korzystanie z wybiegu jest umożliwione w dzień i w nocy. Ponadto znajdziemy tu kilka urządzeń przygotowanych z myślą dla czworonogów. Przygotowano praktyczny tor agility, na który składają się różne różne sprzęty – przeskoki, tunel oraz pochylnia prosta. Dlatego jeśli szukasz miejsca dla labradora w Jeleniej Górze, w którym poćwiczysz agility to sprawdź ten park dla psów.

Park przeznaczony dla czworonożnych przyjaciół jest ogrodzony, dlatego psy w nim przebywające mogą się bawić bez smyczy i nie uciekną właścicielowi. Umożliwia on pieskom i ich opiekunom ćwiczenia agility polegające, na wspólnym forsowaniu profesjonalnego toru z różnorodnymi urządzeniami. Znaczna część wybiegu dla psów jest pokryta trawą. Jako, że na opiekunie czworonożnego przyjaciela odwiedzającym ten obiekt spoczywa obowiązek posprzątania po piesku, rozstawiono tu kosze na psie kupy. Blisko jest parking dla aut, a także obiekty takie jak Pumtrack, hala wspinaczkowa Pochylnia.

1 komentarz do “Wybieg dla psów Jelenia Góra ul. Kiepury 67”

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.