Wybieg dla psów Gorzów Wielkopolski ul. Kombatantów 3

Adres

Wybieg dla psów
ul. Kombatantów 3
66-400 Gorzów Wielkopolski
woj. lubuskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: słupki do slalomu, równoważnia, kładka, talerzyki, kłody, przeskoki, tunel
  • Podłoże: piasek, trawa
  • Pojemnik na psie odchody: brak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: dużo

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów umiejscowiony jest przy ulicy Kombatantów 3, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Obszar wybiegu to 1200 m2 co stanowi, że można go określić jako park średniej wielkości. Ważnym aspektem jest to, że mogą skorzystać z niego tak samo miłośnicy dużych i małych pupili. Kolejną ważną informacją jest wejście do parku dla psów, które jest możliwe przez cała dobę i bez opłaty. Dodatkowo powierzania psiego parku ma powierzchnię trawiasto-piaszczystą. A na powierzchni placu zabaw dla psów usytuowano tor agility, na który składają się słupki do slalomu, równoważnia, kładka, talerzyki, kłody, przeskoki czy tunel. Więc jeśli chcesz pobawić się ze swoim labradorem w Gorzowie Wielkopolskim na przeszkodach dla psów odwiedź ten park.

Dla opiekunów psów odwiedzających wybieg dla psów w Gorzowie WLKP rozstawiono wygodne ławki, a także kosze na śmieci co na pewno ich ucieszy. Analogicznie do pojemników na śmieci w psim parku ulokowano pojemniki na psie odchody i zlikwidowano problem z ich składowaniem. Samowolną ucieczkę psa z wybiegu niewątpliwie zabezpiecza wysokie na 1.6 m panelowe ogrodzenie wokół parku dla psów. Komunikacją miejską w stronę Parku Górczyńskiego można dostać się do wybiegu, co jest istotnym ułatwieniem dla nie posiadających auta. Natomiast rozwiązaniem dla osób chcących dotrzeć własnym transportem jest wygodny parking samochodowy który jest blisko wybiegu od strony ulicy Kombatantów.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.