Wybieg dla psów Gniezno ul. Parkowa 22

Adres

Wybieg dla psów
ul. Parkowa 22
62-200 Gniezno
woj. wielkopolskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: poprzeczka do przeskoków, równoważnia, kładka, tunel
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów mieści się przy ulicy Parkowej 22, 62-200 w Poznaniu. Terytorium placu zabaw dla psów to 800 m2 co powoduje, że można go określić jako park małej wielkości. Istotnym aspektem jest to, że mogą skorzystać z niego tak samo właściciele dużych i małych czworonogów. Kolejną ważną informacją jest wejście do parku dla psów, które jest możliwe całodobowo i bezpłatnie. Powierzchnia wybiegu jest wyłożone trawą oraz ziemią. Na powierzchni parku dla psów rozlokowano tor z przeszkodami, na który składa się poprzeczka do przeskoków, równoważnia, kładka, oraz tunel. Dlatego jeśli planujesz potrenować labradora w Gnieźnie koniecznie sprawdź ten wybieg.

Zdecydowanie wygodne ławki i kosze na śmieci zadowolą właścicieli czworonogów odwiedzających park. Analogicznie do pojemników na odpady w parku dla psów rozmieszczono boksy na psie kupy i zlikwidowano problem z ich składowaniem. Ewentualną ucieczkę psa z wybiegu niewątpliwie uniemożliwia wysokie na 1.6 m panelowe ogrodzenie z podmurówką wokół obiektu. Dla niezmotoryzowanych właścicieli czworonogów chcących skorzystać z psiego parku istnieje możliwość przyjazdu autobusem w kierunku parku Gnieźninek. Nieopodal parku znajdują się wygodne miejsca parkingowe co jest dobrym rozwiązaniem dla właścicieli czworonogów chcących dotrzeć własnym transportem.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.