Wybieg dla psów Głogów ul. Bolesława Krzywoustego

Adres

Wybieg dla psów
ul. Bolesława Krzywoustego
Park Leśny
67-200 Głogów
woj. dolnośląskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: przeskoki, tunel, słupki do slalomu, pochylnia, kładka, równoważnia
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: tak
  • Zieleń: dużo

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów umiejscowiony jest przy ulicy Bolesława Krzywoustego, 67-200 w Głogowie na terenie Parku Leśnego. Wybieg zajmuje 2000 mkw i jest całkiem dobrze wyposażony. Jest to miejsce sprzyjające integracji mieszkańców, którzy są miłośnikami psów. Wybieg został podzielony na dwie części: dla małych i dużych psów. Istotną ważną informacją jest wejście do psiego parku, które jest możliwe przez cała dobę i bez opłaty. Na terenie tego psiego wybiegu zasiano trawę i pozostawiono kilka dużych drzew. Jego integralną część stanowi tor z przeszkodami, na który składają się: przeskoki, tunel, słupki do slalomu, pochylnia, kładka, równoważnia. Dlatego też odwiedź to miejsce, jeśli chcesz poćwiczyć labradora w Głogowie na przeszkodach agility.

Dla właścicieli czworonogów zainstalowano ławki i kosze na śmieci. Teren jest ogrodzony, dlatego psy w tym miejscu mogą pobawić się z innymi czworonogami swobodnie bez smyczy. Komunikacją miejską w stronę Parku Leśnego można dostać się do głogowskiego parku. Ten plac zabaw dla psów jest oświetlony i można z niego korzystać również po zmroku. Blisko parku znajduje się duży parking na którym możemy zostawić samochód. Nieopodal tego miejsca znajduje się Pawilon Goethego, oraz plac zabaw dla dzieci.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.