Wybieg dla psów Czeski Cieszyn ul. Hlavní tř. 147

Adres

Wybieg dla psów
Hlavní tř. 147
737 01 Czeski Cieszyn
woj. śląskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: brak
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: okoliczne latarnie
  • Teren: mało zalesiony

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów znajduje się przy ulicy Hlavní, Czeski Cieszyn, nad rzeką Olzą tuż obok Mostu Przyjaźni. Wybieg niestety nie wyposażono w trwałe i dostosowane dla psiaków przeszkody. Nie ma tu toru przeszkód dla czworonożnych pupili na którym moglibyśmy poćwiczyć razem z psem. Nie zmienia to jednak faktu, że taki plac jest idealny dla właścicieli piesków, dla których wybieg jest jedyną możliwością wypięcia psa ze smyczy. Obiekt ma nawierzchnię głównie trawiastą. Na wybiegu dla psów rozlokowano także elementy małej architektury: ławki dla ludzi oraz kosze na śmieci.

Psi wybieg jest społecznie dostępny, bez opłat i otwarty całodobowo. Możliwość korzystania z placu zabaw dla pupili po zmroku dają okoliczne latarnie, które doświetlają to miejsce. Dlatego, że na opiekunie psa odwiedzającym ten psi placyk spoczywa obowiązek posprzątania po piesku, usytuowano tu kubły na psie odchody. Plac wydzielony do dyspozycji piesków jest ogrodzony, dlatego przebywające w nim psy chętnie się bawią bez smyczy i nie oddalą się opiekunowi.

Parking dla pojazdów znajduje się blisko parku, a ciut dalej znajduje się obiekty takie jak: rzeka Olza, plac zabaw dla dzieci, Most Przyjaźni. Na koniec warto zaznaczyć, że osoby z zagranicy, które chcą skorzystać z placu zabaw dla psów w Czeskim Cieszynie są zobowiązani do zabrania ze sobą europejskiego paszportu dla zwierząt wraz z aktualnymi szczepieniami, które są obowiązkowe.

1 komentarz do “Wybieg dla psów Czeski Cieszyn ul. Hlavní tř. 147”

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.