Wybieg dla psów Bydgoszcz ul. Swarzewska 6e

Adres

Wybieg dla psów
ul. Swarzewska 6e
Park Balaton
85-085 Bydgoszcz Bartodzieje
woj. kujawsko-pomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: równoważnia, słupki do slalomu, przeskoki, pochylnia
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów znajduje się przy ulicy Swarzewskiej, na osiedlu Bartodzieje w Parku Balaton w Bydgoszczy. Miejsce odpowiednie dla okolicznych spacerowiczów – właścicieli psów, dla których wybieg jest okazją spuszczenia psa ze smyczy. Teren placu psiego parku zagospodarowano urządzeniami do ćwiczeń dla psów. W obecnej chwili w wybiegu dla psów są rozmieszczone: równoważnia, słupki do slalomu, przeskoki, oraz pochylnia. Wstęp na plac dla psów jest darmowy, a miejsce jest ogólnodostępne i czynne przez całą dobę. Z pewnością każdy labrador w Bydgoszczy polubi to miejsce, ponieważ może poćwiczyć tu agility i spotkać się z innymi pupilami.

Osprzęt bydgoskiego psiego placu zabaw obejmuje kosze na psie kupy, pojemniki z foliowymi woreczkami. Co więcej wyposażony został również w przedmioty małej architektury: ławki, kosze na śmieci. Park ma grodzoną powierzchnie, dzięki czemu w trakcie ćwiczeń psiak nie wybiegnie poza wyznaczone miejsce. Murawa pokrywa znaczącą połać psiego parku. Niestety brakuje tu oświetlenia i korzystanie z psiego skwerku jest możliwe w sposób komfortowy tylko w dzień. W niedalekiej odległości terenu dla psów umiejscowiony jest parking dla samochodów, oraz takie miejsca jak: plac zabaw dla dzieci, miasteczko ruchu drogowego, zbiornik wodny.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.