Wybieg dla psów Brzeg Dolny ul. Wyścigowa, Osiedle Fabryczna

Adres

Wybieg dla psów
ul. Wyścigowa
56-120 Brzeg Dolny
woj. dolnośląskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: pochylnia, tunel, platformy, przeskoki
  • Podłoże: piasek
  • Pojemnik na psie odchody: brak
  • Oświetlenie: brak
  • Zacienienie: duże

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów umiejscowiony jest przy ulicy Wyścigowej, 56-120 Brzeg Dolny, w parku za boiskiem Orlik. Jest to małej wielkości wybieg o przestrzeni zajmującej około 300 mkw. Park jest otoczony wysokimi drzewami, dzięki czemu w upalne dni jest tam przyjemnie. Korzystać z niego mogą małe i duże czworonogi co jest istotnym aspektem dla właścicieli psów. Wstęp do psiego parku jest możliwy całodobowo, a korzystanie z niego jest bezpłatne. Powierzchnia wybiegu jest wyłożone trawą oraz w dużej mierze piaskiem. Na powierzchni psiego parku rozlokowano tor przeszkód, na który składa się zestaw: pochylnia, tunel, platformy, oraz przeskoki. Odwiedź ten obiekt jeśli planujesz socjalizować lub wybiegać z innymi psami swojego labradora w Brzegu Dolnym.

Dla właścicieli czworonogów przebywających w parku nie rozstawiono niestety ławek i koszy na psie niespodzianki co może przysporzyć kłopot. Pozytywnym aspektem jest to, że do budowy wybiegu wykorzystano zużyte i zniszczone elementy placów zabaw dla dzieci. Teren ogrodzono siatką na wysokość 1,5 m, niestety bez pod murówki, dlatego mimo wszystko należy przypilnować psa, zwłaszcza przedstawiciela małych ras aby nie wydostał się pod ogrodzeniem. Komunikacją miejską w stronę boiska Orlik można dostać się do wybiegu dla psów co jest ważnym udogodnieniem dla nie posiadających auta. Natomiast nieopodal parku znajduje się przestronny miejsce parkingowe co jest dobrym rozwiązaniem dla właścicieli psów chcących dotrzeć samochodem. Jednak szkoda, że brakuje tu oświetlenia, co wydłużyłoby znacznie możliwość korzystania po zmroku z obiektu, zwłaszcza zimową porą.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.