Wybieg dla psów Błonie ul. Piłsudskiego 36

Adres

Wybieg dla psów
ul. Piłsudskiego 36
05-870 Błonie
woj. mazowieckie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: tunel, pochylnia, kładka, obręcze, przeskoki oraz słupki do slalomu
  • Podłoże: trawa, pisaek
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: tak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów znajduje się przy ulicy Piłsudskiego (tuż przy torach), Błonie. W środku psiego parku znajdują się zabawki dla psów, które zachęcają do ćwiczeń z psem. Rozmieszczono tu profesjonalny tor przeszkód dla czworonożnych pupili: tunel, pochylnia, kładka, obręcze, przeskoki oraz słupki do slalomu i inne akcesoria. Ponieważ na opiekunie czworonoga odwiedzającym ten plac zabaw dla psów spoczywa obowiązek porządkowania po swoim piesku, usytuowano tu pojemniki na psie ekskrementy. Korzystając z parku dla psów możemy zostawić samochód na parkingu, który znajduje się nieopodal.

Teren placu zabaw dla psów w Błoniu jest doświetlony i korzystanie np. zimową czy jesienną porą jest jak najbardziej możliwe. Można tu dynamicznie spędzać czas z naszym pupilem wykonując ćwiczenia czy socjalizując psa. Część skwerku dla psów jest w zdecydowanej większości trawiasta, ale jest tu również część wysypana pisakiem. Ponadto znajdziesz tu elementy małej architektury typu ławki z zadaszeniem dla osób przebywających w wybiegu dla psów. Wstęp na psi wybieg jest darmowy, a miejsce jest publicznie dostępne i czynne całodobowo. Zainstalowane ogrodzenie na około psiego parku blokuje swobodne wyjście czworonożnych przyjaciół za ogrodzenie, a strefa buforowa przy wejściu podnosi bezpieczeństwo. Kolejne interesujące atrakcje blisko parku to: Bulwary Błońskie, Park Włoski czy Park Bajka w Błoniu.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.