Wybieg dla psów Białystok ul. Jana Matejki 5

Adres

Wybieg dla psów
ul. Jana Matejki 5
15-196 Białystok
woj. podlaskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: tunel, kładka, słupki do slalomu, równoważnia, labirynt, przeskoki, obręcze
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów mieści się przy ulicy Jana Matejki 5, 15-196 Białystok. Jest to małej wielkości wybieg, o przestrzeni zajmującej 800 mkw zagospodarowanej specjalnie dla psów. Istotną kwestią jest to, że mogą z niego korzystać zarówno opiekunowie dużych i małych pupili. Kolejną ważną informacją jest wejście do wybiegu, które jest możliwe przez cała dobę i bezpłatnie. Dodatkowo podłoże psiego parku ma powierzchnię trawiasto-ziemne. A na niej usytuowano tor przeszkód, na który składa się tunel, kładka, słupki do slalomu, równoważnia, labirynt, przeskoki, obręcze. Dlatego jeśli szukasz przeszkód dla psów, na których można poćwiczyć labradora w Białymstoku odwiedź to miejsce.

Ponadto wygodne ławki i zainstalowane kosze na śmieci ucieszą wszystkich odwiedzających ten wybieg. Stawiając kosze na psie niespodzianki właściciel wybiegu rozwiązał kolejny ważny kłopot. Dodatkowo samowolną ucieczkę psa z wybiegu niewątpliwie ogranicza wysokie na 1.6 m panelowe ogrodzenie wokół placu. Dla niezmotoryzowanych opiekunów pupili chcących skorzystać z wybiegu dla psów w Białymstoku istnieje możliwość dojazdu transportem publicznym linią komunikacji miejskiej Dzieci Warszawy nr 6 lub 18. Idealnym rozwiązaniem dla właścicieli psów chcących przyjechać samochodem jest możliwość zaparkowania wzdłuż ulicy Aleksandra Fredry.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.