Labrador retriever – doskonałe szczenięta z rodowodem ZKwP

W hodowli psów rasy Labrador retriever „z Krainy Narwi” zarejestrowanej w Związku Kynologicznym w Polsce / FCI w styczniu 2022 roku mają pojawić się małe labradory. Planowany miot to szczeniaki o umaszczeniu biszkoptowym i czarnym. Jak informuje hodowca rodzice to wybitnie przedstawiciele rasy, zdrowi, wielokrotnie medaliści wystaw kynologicznych. Rodzice: Ojciec: samiec Labrador retriever USTI Cafe Carmen, Matka: suczka Labrador retriever BELLA z Krainy Narwi
Lokalizacja: Podlaskie, Łomża

Labrador w Parku Solidarności Grajewo

Labrador w Parku Solidarności Grajewo

Wiosna to dobry moment, aby pospacerować z labradorem w Parku Solidarności w Grajewie i ujrzeć żywą, wyrazistą zieleń, chociaż i inne pory roku również posiadają własne walory. Sprawdź to przyjazne miejsce dla psów w województwie podlaskim.

Labrador w Parku Miejskim Księży Lasek Zambrów

Labrador w Parku Miejskim Księży Lasek Zambrów

Park Miejski Księży Lasek w Zambrowie to darmowe i otwarte publicznie miejsce ułatwiające spacery z labradorem, czytanie książki lub odpoczynek na świeżym powietrzu. Odwiedź z psem województwo podlaskie i zajrzyj tutaj, aby pospacerować z nim.

Labrador w Parku Miejskim Hajnówka

Labrador w Parku Miejskim Hajnówka

Park Miejski w Hajnówce to świetna strefa dla labradorów, które mogą tu poniuchać i poszperać co w trawie piszczy, a także poznać psich przyjaciół. Sprawdź z psem woj. podlaskie i wstąp tu, aby pospacerować z nim.

Labrador w Parku Stara Poczta Augustów

Labrador w Parku Stara Poczta Augustów

Obmyślając wypad na piknik wraz z rodziną i labradorem koniecznie wpadnij do Parku Stara Poczta w Augustowie. Sprawdź to przyjazne miejsce dla psów w województwie podlaskim.

Labrador w Parku Konstytucji 3 Maja Białystok

Labrador w Parku Konstytucji 3 Maja Białystok

Dla Twojego labradora przebywanie w Parku Konstytucji 3 Maja w Białymstoku to doskonała rozrywka i możliwość rozwoju psychoaktywnego w zielonym środowisku. Dla psa w woj. podlaskim znajdziemy dużo ciekawych miejscówek dla psów, które warto je zwiedzić.

Labrador w Parku Aleksandra Jagielończyka Bielsk Podlaski

Labrador w Parku Aleksandra Jagielończyka Bielsk Podlaski

Park Aleksandra Jagielończyka w Bielsku Podlaskim wczesną wiosną nadal nie jest w pełni bogactwa natury, ale widoczny jest już jego potencjał, który umili spacery z labradorem. Sprawdź tę zieloną przestrzeń będąc wraz z psem w województwie podlaskim.

Labrador w Parku Konstytucji 3 Maja Suwałki

Labrador w Parku Konstytucji 3 Maja Suwałki

Park Konstytucji 3 Maja w Suwałkach stwarza idealne uwarunkowania, by zapewnić psu wymaganą dzienną dawkę aktywności na otwartym terenie. Sprawdź wraz z labradorem to fajne miejsce dla psów w województwie podlaskim.

Labrador w Parku im. Jana Pawła II Łomża

Labrador w Parku im. Jana Pawła II Łomża

Park im. Jana Pawła II w Łomży polubi każdy labrador. Dla psa przebywanie w parku to świetna zabawa oraz możliwość rozwoju psychoaktywnego w naturalnym otoczeniu. przyjaznego. Odwiedź to przyjazne miejsce dla labradora na Podlasiu.

Wybieg dla psów Białystok ul. Jana Matejki 5

Wybieg dla psów

Wybieg dla psów w Białymstoku to doskonałe miejsce, aby poćwiczyć labradora na torze przeszkód dla psów. Wybieg zlokalizowany jest w Parku Miejskim. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Zobacz także

Miot Labrador Retriever – przydatne informacje

Miot psów rasy Labrador Retriever w FCI i ZKwP. Zobacz ile szczeniąt w miocie ma Labrador, jak wygląda przegląd miotu, na co zwrócić uwagę czytając ogłoszenia typu zapowiedź miotu, czy planowane mioty Labrador Retriever.