Wybieg dla psów Będzin ul. Spokojna 19

Adres

Wybieg dla psów
ul. Spokojna 19
42-500 Będzin
woj. śląskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: pochylnia, przeskok
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: nie
  • Teren: zalesiony

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów mieści się przy ulicy Spokojnej 19, 42-500 w Będzinie, nieopodal rzeki Przemsza. Jest to średniej wielkości plac zabaw dla psów. Korzystać z niego mogą duże i małe psy. Następną ważną informacją jest wejście do psiego parku, ma ono podwójną furtkę, dzięki czemu psy mogą się z aklimatyzować przed wejściem na wybieg. Takie rozwiązanie utrudnia również ucieczkę psów już będących na wybiegu. Korzystanie z tego miejsca jest bezpłatne, a park czynny jest całą dobę. Powierzania wybiegu ma powierzchnię trawiastą, a na pochwałę zasługuje fakt, że miejsce jest zalesione, co daje możliwość odpoczynku w gorące dni. Na powierzchni parku dla psów usytuowano tor agility, na który składa się pochylnia, oraz przeskok. Dlatego też szukając obiektu dla labradora w Będzinie, w którym pobiega się z innymi psami warto odwiedzić ten park dla psów.

Dla osób przebywających w parku dla psów w Będzinie rozstawiono wygodne ławki i zamontowano kosze na śmieci co z pewnością ich ucieszy. Zainstalowano również kosze na psie kupy i zlikwidowano tym samym problem z ich składowaniem. Teren ogrodzono płotem panelowym na wysokość 1,6 m stanowiącą skuteczne zabezpieczenie przed samowolnym oddaleniem się psa. Dla niezmotoryzowanych właścicieli psów chcących skorzystać z psiego parku istnieje możliwość dojazdu autobusem linią komunikacji miejskiej w kierunku Targowiska Miejskiego w Będzinie. Nieopodal wybiegu znajduje się przestronne miejsce parkingowe co jest koniecznym rozwiązaniem dla właścicieli czworonogów chcących dojechać własnym transportem. Park nie jest oświetlony i trudno z niego korzystać po zmroku. Nieopodal znajduje się targowisko miejskie w Będzinie i Park Małpi Gaj.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.